BAÜN’de, Meslek Yüksekokullarında Mesleki Eğitim Forumu

Balıkesir Üniversitesi ve Balıkesir Sanayi Odası işbirliğinde,  “Meslek Yüksekokullarında Mesleki Eğitim” konulu forum düzenlendi. Fen edebiyat fakültesi konferans salonunda gerçekleştirilen foruma protokol üyeleri, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını Balıkesir Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Mustafa Özsarı yaptı.

Moderatörlüğünü Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş’un yaptığı foruma, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu, Balıkesir Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ender Yönet, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, Balıkesir 1. OSB Müdürü Mesut Eray, Bekkiler A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bekki ve Balıkesir Meslek Yüksekokulundan 2001 yılında mezun olan Garanti Bankası Sanayi Şube Müdürü Hasan İçöz konuşmacı olarak katıldı.

Forum, katılımcılardan gelen soruların yanıtlanmasının ardından çiçek ve teşekkür belgelerinin takdimi ve kokteyl programı ile sona erdi.

İletişim
© 2020 Balıkesir Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Yazılım Geliştirme Grubu